דברו איתנו :)
טלפון:
*058-660-0303
צ’ט וואטסאפ
058-660-0303
התוכניות שלנו
אבא חטובגברים
תכנית היסוד להורדה במשקל לגברים
(23,242)
מידע נוסף
אמא חטובהנשים
תכנית היסוד להורדה במשקל לנשים
(12,128)
מידע נוסף
אודות השיטה הלפטינית
השיטה מתמקדת באיזון 5 מערכות מרכזיות (שובע, רעב, סטרס, אנרגיה והתמכרות) ובכך יוצרת 4 תוצאות מרכזיות👈
ירידה טבעית ברעב וחשקים
מתוך שובע וסיפוק אמיתיים, הצורך לנשנשת בלתי נגמרת יורד גם החיפוש אחרי האכילה הבאה - השליטה חוזרת.
התחזקות מחשבתית
הטמעת הרגלים חדשים ומטייבים שיסייעו לפרוץ דפוסים עיקשים
ירידה טבעית במשקל
של לפחות 0.5-1% ממשקל הגוף – מבלי לספור קלוריות, למדוד כמויות או לעקוב אחרי תפריטים מתישים!
הסוף לאכילה רגשית
משחררים את האשמה ושוברים את הלופ - אחת ולתמיד
סיפורי הצלחה

נעים להכיר, אושרית חזות אושרית, כל חיי נאבקתי במשקל, ב5 חודשים ירדתי 17 קילו! אם יש משהו שאני ממש לא אוהבת זה שנותנים לי תפריטים, אני אוהבת שנותנים לי מרחב ואני אכנס את עצמי לתהליך. מה שהיה מיוחד זה הסרטונים היומיים ההסברתיים מוקדים ומעשירים שעושים סדר. גם לי היה קשה לפני התהליך, כי ההורמונים לא מאוזנים, אבל תארי לך אם תצליחי בזה במה עוד תצליחי?!?

נעים להכיר, רז ג'ימי בן 48 ירדתי בתהליך 22 קילו ! הפתיע אותי מאוד שהתהליך היה ממוקד וענה על שאלות רחבות באופן מסודר, גם אני פקפקתי בתהליך והחלטתי ששווה לזרוק חכה, אולי יתפוס.

נעים להכיר, לימור שוסטר בת 53 ירדתי בתהליך 21.5 קילו ב9 חודשים, כל החיים ידעתי שאני צריכה לרדת "רק קצת במשקל" היו לי הרבה עליות וירידות, הרבה אכילה רגשית. זו הפעם הראשונה שמצאתי תוכנית שמדברת אליי בכל הרמות ופעם ראשונה ששמעתי הסבר שהוא מעבר לתפריטים - כי כבר נמאס מתפריטים !

נעים להכיר, עומרי דלאל בן 36 ירדתי ירדתי 50 קילו! הייתי כל כך עייף נרדם כל הזמן, כמי שגדל שמן הדאגה שלי הייתה לא לעלות עוד, אולי אפילו לרדת טיפה כדי להכנס לבגדים... עשיתי משהו שלא האמנתי שאפשרי - זה גורם לחשוב מה עוד אפשרי, לאן אפשר לקחת את זה.

נעים להכיר אני סיון נוריאל, בת 38 אמא ל 2 בנות. ירדתי 12 קילו , מאז שאני זוכרת את עצמי לאורך השנים הייתי עסוקה במלחמה במשקל ובנראות שלי. באמא חטובה למדתי להקשיב לעצמי ולתחושות השובע והרעב שלי, למדתי שאפשר וצריך לעשות את התהליך מתוך מקום של אהבה עצמית ולא מתוך מקום של שנאה

נעים להכיר, דני מדבדב בן 39 ירדתי ירדתי 55 ! מאז ומתמיד הייתי ילד/נער וגבר גדול מאוד, אני נשוי, אב ומנהל בחברה גדולה ועם כל זאת, הבנתי שעל האוכל, המשקל והבריאות שלי - אין לי שליטה. הבנתי שאני חייבת לשדר לילדים שלי - אב אחר. התאזנתי בתוכנית וקיבלתי את השליטה חזרה לחיי.

המגזין שלנו
כל מה שצריך לדעת על השיטה שעזרה למעל 100 אלף נשים וגברים לרדת במשקל, ללא רעב, ללא תפריטים דיאטטיים וללא ספירת קלוריות - ממש כאן!!! 👇
LEPTIN4LIFE הורידו עכשיו!
מבלי לספור קלוריות ומבלי להרעיב את עצמנו, ללא תפריטים דיאטטיים ואפילו מבלי לעשות דקה של ספורט!
מועדונים והטבות

חברת אבא חטוב משתפת פעולה עם מועדוני הצרכנות המובילים בישראל, וכן עם מחלקות רווחה של ארגונים גדולים.
שיתופי הפעולה הללו משלבים הטבות שונות ומגוונות. אלה שיתופי הפעולה הפעילים שלנו: